Udo’s Oil Omega 3+6+9 Blend

Udo’s Oil ™ Omega 3 +6 + 9 Blend kapsle jsou ideální pro cestující i lidi na cestách. Obsahují omega-3 a omega-6 esenciální mastné kyseliny (EFA), které vaše tělo potřebuje, ale samo si je nemůže vyrobit. Tato rostlinná směs bio nerafinovaných olejů je navržena tak, aby poskytovala vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin s poměrem 2: 1 s přírodními, nerafinovanými oleji z čerstvých, certifikovaných semen bio lněných, slunečnicových, sezamových a pupalkových semínek stejně jako oleje z kokosového ořechu, rýže a otrub.

Cena

580.00 780.00 

Popis

Udo’s Oil Omega 3+6+9 Blend kapsle

Popis

Hledáte vhodný způsob, jak nasát dobrotu oleje Udo Oil ™ Omega 3 • 6 • 9 Blend? Udo’s Oil ™ Omega 3 +6 + 9 Blend kapsle jsou ideální pro cestující i lidi na cestách. Obsahují omega-3 a omega-6 esenciální mastné kyseliny (EFA), které vaše tělo potřebuje, ale samo si je nemůže vyrobit. Tato rostlinná směs bio nerafinovaných olejů je navržena tak, aby poskytovala vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin s poměrem 2: 1 s přírodními, nerafinovanými oleji z čerstvých, certifikovaných semen bio lněných, slunečnicových, sezamových a pupalkových semínek stejně jako oleje z kokosového ořechu, rýže a otrub.

Neupravené a čerstvě lisované v nejmodernějším prostředí s nízkým teplem, nízkým světlem a bez kyslíku, které optimalizují čerstvost a poskytují maximální nutriční hodnotu.

Kosher + bez GMO + bio + vegetariánské

Navrhované použití

Dospělí: Vezměte 1 až 2 tobolky třikrát denně s jídlem. 14 tobolek odpovídá 15 ml (1 polévková lžička) oleje.

 

UPOZORNĚNÍ: Uchovávejte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud užíváte přípravky k ředění krve, poraďte se s lékařem před použitím.

Udo's Oil Omega 369 Blend kapsle
Udo’s Oil Omega 369 Blend kapsle

Údaje o produktu

Velikost produktu

90 tobolek, 180 tobolek

Další informace

Množství

180 kapslí, 90 kapslí

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Udo’s Oil Omega 3+6+9 Blend“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další produkty