funkce kloubŮ


Přidání Udo’s Oil 3-6-9 Blend ke stravě pomáhá mazat měkké tkáně kolem kostí. Jedním z nejvíce prospěšných příznaků, o kterých slýcháme od pravidelných uživatelů Udo’s Oil 3-6-9 Blend, je snížení bolesti kloubů.

1. PROTIZÁNĚTLIVÉ OMEGA 3

Velké množství bolestí kloubů je způsobeno jejich zánětem. Omega 3 se mění v těle na silné protizánětlivé sloučeniny zvané resolviny, které pomáhají regulovat tento zánět.

2. ODPOVÍDAJÍCÍ MNOŽSTVÍ ZÁKLADNÍCH ŽIVIN

Základní živiny (ty které naše tělo potřebuje, ale neumí samo vyrobit) pomáhají každé buňce v těle pracovat správně, včetně těch, které se podílejí na funkci kloubů. Některé z těchto základních živin pomáhají zmírnit zánět a proto musíme zajistit dostatečný přísun těchto základních živin, včetně omega 3.

3. VYHNĚTE SE TOXICKÝM MOLEKULÁM

Toxické molekuly v naší potravě mohou způsobit zánět. Tyto toxické molekuly mohou být způsobeny moderními technologiemi zpracování potravin, nebo mohou být obsaženy v některých z olejů prostřednictvím znečištění, zejména v rybích olejích. Proto je pro optimální zdraví kloubů:

  • Zvýšit množství základních živin ve stravě, včetně omega 3
  • Snížit množství toxických molekul ve vašem těle

Možná vypotíte tyto jedovaté molekuly během cvičení nebo detoxikace, ale je lepší se jim v jídle v první řadě vyhnout. Vyhýbejte se zpracovaným potravinám, protože část moderní technologie zpracování poškozuje oleje a mění je na toxické. Ze stejného důvodu se vyhněte všem zpracovaným jedlým olejům, a nezahřívejte oleje na extrémní teploty při vaření, jako je smažení. Spíše vařte jídlo ve vodě a polijte jídlo olejem po uvaření.

SPORTOVNÍ ZOTAVENÍ

Sportovci své klouby značně zatěžují a jsou často náchylnější k bolesti kloubů než je obvyklé. Ve studii provedené v Dánsku o účincích Udo‘s Oil u sportovců, účastníci udávali snížení bolesti a citlivosti kloubů. A i když jsou takto osobní pozorování subjektivní, podporuje je dále velké množství důkazů, že omega 3 mastné kyseliny pomáhají při snižování bolesti kloubů.

JAK MOHU POUŽÍVAT UDO’S OIL?

Udo’s Oil můžete přidat do smoothies, jogurtu, salátů, pomazánek, dipů, čerstvé nebo vařené zeleniny, polévek, rendlíkových pokrmů a všech vašich oblíbených jídel po dokončení vaření. Nezahřívejte a nevařte s Udo’s Oil, protože tím můžete poškodit jemné esenciální mastné kyseliny.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu
×

Cart