Naše tělo přirozeně vytváří koenzym Q10, který přeměňuje tuky a cukry na buněčnou energii. Nicméně, produkce koenzymu Q10 v těle klesá s přibývajícím věkem. Změnit svůj denní doplněk CoQ10 na více vstřebatelnou formu ubichinol je zvláště výhodné, pokud jste ve věku nad 40 let, nebo užíváte léky, u nichž se ukázalo, že snižuji hladinu CoQ10 v těle.

Ubichinol, také známý jako QH, je aktivní forma antioxidantu koenzymu Q10, přirozeně se vyskytující živina nalezená v každé buňce v lidském těle. To stimuluje tvorbu buněčné energie, pomáhá udržovat a podporovat kardiovaskulární zdraví a funguje jako antioxidant, který brání volné radikály proti oxidaci.

Ideální způsob, jak zvýšit příjem ubichinolu je doplnit ho denně pomocí Cardio support, unikátním produktem Udo`s Choice, který kombinuje ubichinol z kvasinek s olejem Udo`s Omega 3-6-9 Blend, který je vyrobený z certifikovaných, ekologických a nerafinovaných rostlinných olejů, které pomáhají optimalizovat vstřebávání ubichinolu do těla a líp ho využívat.

Koenzym Q10
Cardio support Udo`s Choice

Vzhledem k tomu, že ubichinol je biologicky dostupnější než koenzym Q10, můžeme dosáhnout stejného efektu s mnohem menšími dávkami. Doplnění pomocí Cardio support obnovuje zdravou hladinu koenzymu Q10 v těle, což vede ke zvýšení energie a vytrvalosti, stejně jako k zlepšení celkového zdraví.

Pomáhá udržovat a podporovat kardiovaskulární zdraví

Pomáhá tělu produkovat energii, i když stárneme

Poskytuje antioxidanty pro ochranu buněk, tkání a orgánů před poškozením volnými radikály

Podporuje imunitní funkci

Každá tobolka obsahuje 50 mg ubichinol (CoQH, redukovaná forma koenzymu Q10 z kvasnic) spolu s Udo`s Oil 3-6-9 Blend

Udo`s Oil zvyšuje absorpci QH

Cardio Support je 3 až 8 krát více biologicky dostupný než koenzym Q10

Všechno je přírodní, bez alergenů a GMO surovin

Baleno v lahvích z hnědého skla šetrného k životnímu prostředí

Cardio support Udo`s Choice
Cardio support Udo`s Choice

Ubichinol je název pro sníženou nebo aktivní antioxidační formu koenzymu Q10. Je to důležitá živina, která podporuje tvorbu buněčné energie, pomáhá udržovat a podporovat kardiovaskulární zdraví, a funguje jako antioxidant proti poškození volnými radikály.

Koenzym Q10 – jeho plné jméno je Ubiquinone. QH, redukovaná forma koenzymu Q10, je známý jako ubichinol. QH (ubichinol) navazuje tam, kde Koenzym Q10 (ubichuinone) končí.

Pro zdravé lidi je převod z koenzymu Q10 na QH přirozený. Jak stárneme, schopnost našeho těla produkovat CoQ10 klesá a navíc schopnost našeho těla ke snížení nebo přeměna CoQ10 na QH se snižuje s věkem nebo oxidačním stresem. QH / CoQ10 v plazmě u lidí s kardiovaskulárními, neurologickými, jaterními problémy a diabetesem, bylo prokázáno nižší, než je obvyklé.

Doplnění QH je obzvláště důležité, aby zajistil antioxidační účinky rozpustných tuků na obranu našeho organizmu za těchto podmínek a udržoval tak optimální úroveň pro zvýšení obranyschopnosti a energie.

QH je rozhodující složkou ATP (energie) produkce v každé buňce našeho těla, spolu s CoQ10. Koenzym Q10 a QH jsou neustále převedeny tam i zpátky v buňkách, zatímco ATP je produkován na buněčnou energii. Takže obě tyto formy jsou přítomny v buňkách, ale my nepotřebujeme doplnit obě formy. Flora vytvořila tento Cardio Plus produkt s Udo`s olejem 3-6-9 ve svém základu pro lepší absorpci.

Při pohledu na skutečnost, s čím vším je spojena nízká hladina CoQ10 / QH, je zřejmé, že se jedná o velice důležitou látku – zejména pro starší lidi nebo ty, které mají co do činění se zdravotními podmínkami uvedenýma níže. U většiny výzkumů byla doposud použita CoQ10 a této informace o dávkování odráží množství potřebné pro léčebné dávky, pouze u koenzymu Q10. QH dávky by byly podstatně nižší. Tyto informace jsou prezentovány pouze pro vzdělávací účely – není to myšleno jako vodítko pro ošetření nebo léčbu jakéhokoliv zdravotního stavu nebo onemocnění. Poraďte se svým zdravotnickým pracovníkem, jak by tyto informace mohly být užitečné pro vás a vaše zdraví.

Koenzym Q10 – 150-300mg denně:

 

Zvyšuje tvorbu buněčné energie a snižuje příznaky otoku a dušnost (potíže s dýcháním). Přirozeně se vyskytující Koenzym Q10 se nachází ve vysokých koncentracích v buňkách srdečního svalu, a může být nedostatečný u lidí s chronickým srdečním selháním. Koenzym Q10 byl rovněž zkoumán u pacientů s rizikem srdečních infarktů a bylo zjištěno, že pomáhají snižovat riziko embolie, snižuje pravděpodobnost infarktů, a snižuje šance pacienta umírajícího na infarkt. V této studii byla použitá dávka 120 mg za den, a trvalo to po dobu jednoho roku.

 

Zlepšuje krevní oběh, pomáhá snížit krevní tlak a zlepšuje funkci srdce; také funguje jako antioxidant, aby se zabránilo oxidaci cholesterolu. To také pomáhá zvyšovat hladinu dobrého HDL cholesterolu a snižovat špatnou hladinu  LDL cholesterolu.

 

Je vynikající antioxidant, který byl prokázán, že pomáhá s únavou a svěděním, které mohou nastat s cirhózou jater.

 

Koenzym Q10 je důležitý antioxidant a regulátor buněčné energie. Lidé s Parkinsonovou chorobou mají nízké hladiny této látky. Bylo prokázáno, že 300-1200mg za den po dobu až 16 měsíců snižuje degenerativní účinky onemocnění. Tyto dávky byly pod dohledem lékaře; pro samoléčbu bylo doporučeno 120 mg denně. Některé důkazy naznačují, že Koenzym Q10 zvyšuje aktivitu enzymu, který štěpí aminokyselinu tyrosin v mozku. Tyrosin je pre-kurzor neurotransmiteru dopaminu.

Specifický výzkum pro QH (ubichinol) je teprve v začátcích. Předběžné výzkumy prokázaly vynikající biologickou dostupnost QH, jakož i klinické zlepšení fungování levé komory srdce. To znamená nárůst o 24-50%  schopnosti srdce pumpovat krev a lepší průměrnou délku života.

 

Udo`s Choice

„Nízkotučné diety jsou riskantní a můžou zvýšit své šance na infekce, alergie, problémy s chováním a vyčerpání,“ říká světově uznávaný odborník na výživu Udo Erasmus, Ph.D., autor nejprodávanější knihy Tuky, které léčí, tuky, které zabíjejí. „Krátkodobé programy na hubnutí, jako jsou různé diety, hladovky, blokátory tuků a pilulky na hubnutí, které jsou volně v prodeji, stimulují tělo a udělají více škody než užitku. Navíc, diety, které slibují úbytek tuku tím, že zamezují tuky, se na 90% nepodaří.“

 

Naše těla mohou produkovat zdravé buňky v případě, že obdrží základní stavební kameny, esenciální mastné kyseliny, vitaminy, minerální látky, aminokyseliny-z kvalitních potravin. Tyto základní stavební kameny jsou zásadní a naše těla je potřebují k přežití. Když nemáme příjem těchto živin z potravy, tak naše zdraví chátrá. Zdravá zelenina, vláknina, enzymy, probiotika a esenciální mastné kyseliny jsou klíčem k úspěchu Udo`s Choice zdravotního programu. Tyto výrobky jsou připraveny z prvotřídních semen, bylin, celozrnných potravin a potravinářských koncentrátů formulovaných v prvé řadě se zdravím v mysli. Na základě výzkumu, viditelných a dlouhodobých výsledků v oblasti zdraví si zvolte výrobky Udo`s Choice.

 

Koenzym Q10

Koenzym Q10 je jedním z deseti typů koenzymu Q, které se nacházejí v přírodě, ale je jediný, který je používán lidmi. I když je to velmi důležitý antioxidant rozpustný v tucích, jeho největším přínosem je zlepšení srdečního zdraví a krevního oběhu. Je to proto, že CoQ10 pomáhá použití srdeční kyslíku a energie účinně, což má zásadní význam.

 

Zvýšená potřeba koenzymu Q10

Naše těla skutečně produkují Koenzym Q10, ale jak stárneme – zejména po dosažení věku 40 – jeho výroba začne klesat na takovou úroveň, že v době, kdy jsme v našich šedesátých letech naše hladiny CoQ10 jsou jen asi 10% z toho, co byli, když jsme byli v našich třicátých letech. Suplementace s kvalitním koenzymem Q10 může nám pomoci tento nedostatek doplnit a můžeme tak zajistit značné výhody pro naše zdraví, když to budeme nejvíce potřebovat. Některé studie ukázaly, že až 75% lidí trpí nedostatkem koenzymu Q10.

Nicméně, stárnutí není jediným důvodem, proč si lidé mohou třeba vzít doplněk CoQ10. Expozice toxinu a znečišťujících látek může vést k vážnému oxidačnímu stresu z volných radikálu, který pak poškozuje zásoby koenzymu Q10 a vytváří tak prostor pro jeho doplnění.

Nemoci, které kladou důraz na imunitní systém, také poškozují a vyčerpávají zásoby zdrojů Koenzymu Q10, jelikož zlepšuje okysličení tkání.

 

Otázky a odpovědi:

 

Otázka:

Jak to funguje a co to dělá v těle?

Odpověď:

QH je výrobcem ATP / energie v buňce, stejně jako lipid rozpustný antioxidant. Je důležitý pro správné buněčné dýchání a mitochondriální funkce. Mnoho lidí hlásí znatelné zlepšení dosahované při použití QH; Například lepší vytrvalost a výdrž u sportovců.

 

Otázka:

Jaký je rozdíl v biologické dostupnosti koenzymu Q10 ve srovnání s QH?

Odpověď:

To se může lišit od osoby k osobě, ale rozsah je zhruba 3-8 krát více biologická dostupnost QH. V horní oblasti by to znamenalo, že 300 mg QH (Cardio support) odpovídá 2400 mg koenzymu Q10.

 

Otázka:

Jaký typ kvasinek se používá?

Odpověď:

Výrobce našeho produktu Cardio support považuje tento druh nebo kmen kvasinek za svoje vlastní tajemství a nepřeje si publikovat tyto informace. Můžeme vás ale ujistit, že QH je z vysoce purifikovaných kvasinek, má GRAS (obecně považované za bezpečné) stav, je non-GMO, bez BSE a je vyroben podle farmaceutických standardů GMP.

 

Otázka:

Existují nějaké lékové interakce?

Odpověď:

Nepředpokládají se žádná interakce, ale vzhledem k jeho pozitivním účinkům na kardiovaskulární zdraví, je doporučeno, aby někdo kdo užívá léky na krevní tlak nebo léky na ředění krve se poradil s lékařem.

 

Otázka:

Proč by někteří lidé měli používat Cardio support/QH, redukovanou formu, namísto koenzymu Q10?

Odpověď:

Pro většinu lidí se špatnou buněčnou funkci nebo metabolickými problémy, které se objevují v důsledku stárnutí, i v kombinaci se špatnou stravou, to všechno může přispět ke špatné konverzi.

 

Otázka:

Jak dlouho by to měl člověk brát?

Odpověď:

Za 5-7 dnu je vidět zlepšení a pak za 2-3 týdny pro hladinu krevní plazmy, která pak dosáhne svého vrcholu. Pro zdravé lidi, 200-300 mg / den, je maximální doporučení na 2-3 týdnů, po kterém následuje snížená dávka 50-100 mg jako udržovací. Pro ty, kteří mají zdravotní problémy, mohu brát vyšší množství na základě doporučení zdravotnického odborníka.

 

Otázka:

Odkud pochází váš Cardio support/QH?

Odpověď:

Náš QH je značka Kaneka. Je jako jediná na trhu svého druhu, odvozená z kvasinek a představuje 10 let výzkumné práce zahrnující neinvazivní studie na zvířatech, bezpečnostní studie, případové studie a kompletní klinické zkoušky, včetně klinických studií kardiovaskulárních chorob a neurodegenerativních onemocnění, jako je Huntingtonova nemoc, Parkinsonova nemoc, a ALS.

 

Otázka:

Proč je spolu s olejem Udo`s Oil v kapsli?

Odpověď:

Je to proto, že bylo prokázáno, že QH a CoQ10 se lépe vstřebávají do těla, pokud jsou užívány spolu se zdravým tukem.

 

Otázka:

Jaká je stabilita výrobku? Slyšeli jsme, že to není tak stabilní jako Koenzym Q10.

Odpověď:

Ubichinol (QH) degraduje rychleji ve vzduchu, zatímco ubiquinone (Koenzym Q10) je vzduchu stabilní, je to pravda. To je další důvod, proč je náš produkt s Ubichinolem na olejové bázi a v měkkém gelu. To činí výrobek stabilnější a o to více, než když jsme použili tvrdé želatinové tobolky. Cardio support s Ubichinolem  má trvanlivost 2 roky od výroby.

 

Otázka:

Co znamená zkratka QH?

Odpověď:

Q je pro koenzym Q10 a H se vztahuje k redukované formě – i když formálně by to mělo být H2.

 

Martin Petro WNBF Pro

 

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz