Udo’s Oil 3-6-9 Blend a Udo’s Choice Beyond Greens mohou pomoci udržet esenciální mastné kyseliny, které vaše tělo potřebuje k optimalizaci zdraví, a probudí přirozenou krásu vaší kůže, vlasů a nehtů. Esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 potřebuje každá buňka v těle, a když jsou přítomny v dostatečném množství a ve správném poměru, mohou vám pomoci vypadat a cítit se skvěle!


Pokožka

Krásná pleť vychází zevnitř! Naše pokožka je odrazem toho, čím krmíme naše tělo, a jedna z nejvíce opomíjených částí naší výživy – esenciální mastné kyseliny – může mít dopad na přirozený vzhled a povrch naší pokožky. Udo Erasmus uvádí, že “nedostatek esenciálních mastných kyselin představuje nejvíce opomíjený aspekt nutričního programu pro zdravou, zářivou pleť“.

číst dál

Vlasy a nehty

Pravidelné fénování, kulmování, rovnání, lisování, tupírování a barvení mohou mít vliv na vzhled a dojem z našich vlasů a to, co jíme, spolu s naším životním stylem, září z našich vlasů – anebo ne – pokud nebudeme krmit naše vlasy správným množstvím živin. Strava hraje obrovskou roli v oblasti zdraví a vitality našich vlasů, což je to, kde hrají esenciální mastné kyseliny roli.

číst dál

REGULACE HMOTNOSTI

Navzdory více hubnoucím dietám, než kdy předtím, proč jsme obéznějším národem? Existuje celá řada různých odpovědí na tuto otázku, ale jedním z klíčových prvků je nedostatek v nutričním přístupu k regulaci tělesné hmotnosti.

číst dál

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu
×

Cart