Mikroflóra a imunitní systém

Načerpejte střevní mikroflóru a posilte váš imunitní systém na podzim!

 

Dobré bakterie nalezené v probiotických doplňcích pomáhají překonat špatné bakterie a posilňuji imunitní systém zvýšením buněk imunitního systému nacházejícího se ve střevech.

 

Když se mění roční období, v říjnu můžeme začít užívat vysoce účinné probiotiká/mikroflóru, jako je například Udo`s  Choice Super 8 plus probiotic/Mikroflóra Super 8 plus  – vzít jednu kapsli denně na plný žaludek po dobu 1-2 měsíců. Tím pomůžeme ochránit naší střevní flóru a žaludek.

 

Super 8 Plus Probiotics anebo Mikroflóra Super 8 plus – je skvělý produkt za skvělou cenu. Vzhledem ke kvalitě a dokonalému složení tohoto produktu ho velice často doporučuji v mé výživové praxi.

Své zdraví máte ve svých rukou a je jen na Vás, co pro svoje tělo a zdraví uděláte. Proto Vám doporučuji kromě zdravého jídla i pravidelnou suplementaci Probiotikama Udo`s Choice a Trávicí enzymy.

 

Jako bonus přikládám jeden z mích oblíbených receptu:

Domácí jogurt s kešu oříšky
Domácí jogurt s kešu oříšky

 

Domácí jogurt s kešu ořechy

 

Pro jogurt:

 

140g kešu oříšku, namočené přes noc

1 kapsle Super 8 Plus Mikroflóra

240 ml filtrované vody

1 lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy

 

Na dochucení:

 

1 lžička Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9, borůvky, maliny, kešu oříšky,  med.

Tady můžete použít cokoliv co máte rádi, to už nechám na Vaši fantazii, Udo`s Oil Blend Omega 3 je můj oblíbený zdravý Omega 3 olej a svým složením jedinečný, a proto ho většinou používám ve svých receptech.

Martin Petro WNBF Pro

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz