Mikroflóra a její vliv na zdravý

Proč brát Probiotika/Mikroflóru?

 

Probiotika jsou prospěšné, přátelské bakterie, které najdete v celém zažívacím traktu. Špatné stravovací návyky, pití chlorované vody, stres a nemoci a používání antibiotik v potravinářském průmyslu, stejně jako v lékařských procedurách může způsobit problémy v zažívacím traktu, a to tak, že zabíjí přátelské bakterie a umožňuje se tím množit škodlivým bakteriím.

Nový výzkum dokazuje, jak důležitá je suplementace probiotikama/mikroflórou pro mnoho různých degenerativních onemocnění.

Super 8 Plus Mikroflóra
Super 8 Plus Mikroflóra

Probiotika jsou „dobré“ bakterie, které pomáhají udržovat váš trávicí systém zdravý tím, že řídí růst škodlivých bakterií.

Prebiotika jsou sacharidy, které nemohou být štěpeny v lidském těle. Jsou potravou pro probiotika. Hlavním přínosem jak se zdá, je to, že nám pomáhají udržovat zdravý trávicí systém.

 

Jaké potraviny jsou dobrým zdrojem probiotik?

Jeden z nejlepších zdrojů probiotik je jogurt. Má dobré bakterie, jako je Lactobacillus nebo bifidobakterie. Podívejte se na „živé nebo aktivní kultury“ na etiketě, abyste si byli jisti, že vaše oblíbená značka jogurtu je bohatým zdrojem zdravých bakterií. Další dobré zdroje potravin jsou kysané zelí, miso polévka, fermentované, měkké sýry jako je Gouda, a kynuté pečivo. Společným rysem všech těchto potravin je fermentace, což je proces, který produkuje probiotika.

 

Jaké potraviny jsou dobrým zdrojem prebiotik?

Chcete-li pomoci udržet zdravou hladinu prebiotik, můžete se krmit potravinami, které jíte. K potravinám bohatých na prebiotika patří chřest, artyčoky, banány, ovesné vločky, a luštěniny.

 

Jaké potraviny, pokud existují, obsahují prebiotika a probiotika?

Druhy potravin, které obsahují probiotika a prebiotika, jsou velmi odlišné. Proto neexistuje žádné jídlo, které obsahuje obojí. Nicméně, můžete najít doplňky, které obsahují probiotika. Proto doporučuji suplementaci s Udo`s Choice Mikroflórou.

Udo`s Choice Mikroflóra
Udo`s Choice Mikroflóra

 

Proč jsou Super 8 Plus Probiotika od Udo`s Choice odlišné?

Obsahují minimálně 42 miliard životaschopných buněk na jednou kapsli

Obsahují 8 kmenů bakterií

Specifické kmeny byly vybrány pro jejich hodnoty jak na horní a dolní střevní zdraví

Mají žaludeční kyseliny rezistentní kmeny

Ideální post-antibiotický

Snižují plynatost, nadýmání a zácpu

Podporuje imunitní funkce

Neobsahuje FOS (frukto-oligosacharidy)

Neobsahuje prebiotika

Vhodné pro vegetariány

 

Martin Petro WNBF Pro

 

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz