REGENERACE


Každý, kdo sportuje, je fyzicky aktivní nebo cvičí ví, jak frustrující může být bolest ze zranění. Zatímco odpočinek je zásadní, správný nutriční plán může také pomoci při procesu hojení a regenerace.

Ihned po cvičení a zejména po zranění začíná regenerace. Nejdřív ze všeho jsou všechny čistící buňky odesílány do poraněné oblasti, aby odstranily poškozenou tkáň. Poté následuje zánětlivá reakce, která zahrnuje pokládání kolagenových vláken a přestavbu zdravé pojivové tkáně. Nutriční podpora může pomoci urychlit tento proces.

Omega 3 mastné kyseliny pomáhají vyrábět chemické přenašeče, které regulují zánět, srážlivost krve, cévní dilataci a potlačení imunity, což vše pomáhá se zotavením.

Ve studii provedené v Dánsku, sportovci, kteří užívali esenciální mastné kyseliny prostřednictvím Udo’s Oil 3-6-9 Blend, uvedli, že se po cvičení zotavili rychleji.

Mnoho sportovců zapojených do ultra-běhu, sportu, ve kterém je maximální zátěž kloubů a svalů, doporučuje Udo’s Oil 3-6-9 Blend jako pomoc při procesu regenerace a také jako ideální zdroj energie pro vytrvalostní trénink.

VYVÁŽENÁ STRAVA

Často je obtížné dosáhnout vyvážené stravy, která obsahuje všechny živiny, které tělo potřebuje pro optimální výkon, a to zejména v případě živin nacházejících se v zelených potravinách. Příjem zelených potravin můžete zvýšit pomocí Udo‘s Choice Beyond Green, obsahujícím nejen sedm různých zelených potravin, ale i trávicí enzymy, rozpustné a nerozpustné vlákniny a omega 3, 6 a 9.

JAK MOHU POUŽÍVAT UDO’S OIL?

Udo’s Oil můžete přidat do smoothies, jogurtu, salátů, pomazánek, dipů, čerstvé nebo vařené zeleniny, polévek, rendlíkových pokrmů a všech vašich oblíbených jídel po dokončení vaření. Nezahřívejte a nevařte s Udo’s Oil, protože tím můžete poškodit jemné esenciální mastné kyseliny.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu
×

Cart