Trávící enzymy

Jak bojovat proti nadýmání ve 3 krocích:

Tři hlavní faktory, které můžou vést k nadýmání, jsou alergeny, přílišná spotřeba stejných potravin založených na bázi bílkovin a nedostatek konzumace zeleniny s vysokým obsahem vlákniny.  Můžou to být samozřejmě ještě další faktory, ale tyhle tři jsou většinou hlavním důvodem, když nás trápí nadýmaní.

 

  1. Testování

Jeden z nejrychlejších způsobů, jak vyřešit střevní problémy je nechat si udělat komplexní testy odborníkem, aby nás upozornil na různé alergeny nebo citlivost, na kterou můžete trpět.

 

  1. Různorodost potravin a jídla

Pořiďte si minimálně tři až pět jedinečných zdrojů proteinu, abyste tím zajistili, že nebudete jist pořad ten samy zdroj bílkoviny v každém jídle. Například konzumace stravy, které se bude skládat převážně z kuřecího masa, povede v průběhu času k citlivosti a tělo si začne vytvářet alergii.

 

  1. Zelenina

Když se jedná o zeleninu, tak mnoho lidí ji konzumuje málo a proto je jejich příjem vlákniny nedostatečný. Pokud budete jíst celou řadu různé zeleniny s vysokým obsahem vlákniny, tak se Vaše zdraví nejen zlepší, ale taky to pomůže Vašemu střevu.

Trávící enzymy Udo`s Choice
Trávící enzymy Udo`s Choice
Trávící enzymy Udo`s Choice
Trávící enzymy Udo`s Choice

Trávící enzymy Udo`s  Choice jsou vegetariánskou směsi enzymů na bázi 7 rostlinných enzymů, které byly speciálně vytvořeny pro načerpání nových enzymových rezerv. Tahle velice účinná formule nabízí kompletní, účinné trávení a lepší vstřebávání živin a umožní Vám tím opět si vychutnat jídlo.

Na rozdíl od mnoha jiných enzymatických přípravků, trávicí enzymy od Udo`s Choice  pracují v širokém rozmezí pH, což jim umožňuje fungovat v celém trávicím traktu a tak mohu napomáhat štěpení.

Martin Petro WNBF Pro

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz