Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9

O zdravých olejích a omega 3 mastných kyselin toho bylo už napsáno hodně. Přesto, je to náš hlavní zdroj tuku, omega 3, který je pro naše srdce naprosto nepostradatelný.

Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9
Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9

Tahle naprosto jedinečná kombinace Omega 3, Omega 6 a Omega 9, který Vám představujeme, vyrábí Kanadská firma Flora/Udo`s  Choice. Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9 je naprosto unikátní díky svému složení.

Udo’s Oil spojuje jen ty nejlepší přírodní ingredience. Obsahuje olej z lněných semínek, který obsahuje dvakrát více Omega 3 mastných kyselin než olej z rybího tuku. Sezamový olej je bohatý na Omega 6 a vitamíny A, B a E, zatímco slunečnicový olej je dalším velkým zdrojem Omega 6. Udo’s Oil také obsahuje kokosový olej nejvyšší kvality, který pomáhá chránit srdce. Pupalkový olej je silně protizánětlivý, sójový lecitin pomáhá mozkovým buňkám a nervům, rýžový olej může pomoci při vysoké hladině cholesterolu a působí jako silný přírodní antioxidant. Toto je celé složení Udo’s Oil bez jakékoliv živočišné látky.

Pumpkin soup with Udo`s Oil Blend
Pumpkin soup with Udo`s Oil Blend

Tenhle produkt používám od roku 2008, kdy jsem se začal víc zajímat o zdravou výživu a zdravé tuky bohaté na Omega 3, Omega 6 a Omega 9. Ihned jsem ho zařadil do svého jídelničku a od té doby obohacuje moji domácnost téměř denně. Nedám na něj dopustit. Bez Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9 si neumím představit přípravu na své závody v Naturální kulturistice ale ani obyčejný den ve svém životě. Tento olej bohatý na Omega 3 mastné kyseliny je vhodný pro každého člena rodiny bez ohledu na věk nebo to, co kdo dělá.

Doporučuje Martin Petro, WNBF PRO Natural Bodybuilding Champion & World Champion.

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz