Udo`s Oil & Fitness CZ

Udo`s Oil & Fitness

Zlepšení energie a kondice

Kdo by nechtěl více energie, zvýšenou kondici a lepší regeneraci? To jsou jen některé z mnoha skvělých způsobů, jak pravidelná konzumace esenciálních mastných kyselin mohou být přínosem zvláště pro sportovce. Je to částečně proto, že sportovci mají rozdílné nutriční požadavky: potřebují získat 15-25%  celkové energie z tuků. Ale ne jen tak ledajaký tuky, pouze „dobré“ tuky, a oni potřebují být doplněné ve správném 2: 1: 1 poměru omega 3, 6 a 9. Stejně jako Omega mastné kyseliny v Udo`s Oil Blend.

V jedné dánské studii kde byl podáván Udo`s olej, bylo zjištěno, že se správným poměrem Omega a množství 15 ml na 25 kg tělesné hmotnosti za den, byly prokázané tyto zdravotní přínosy:

Zvýšená výdrž o 40-60%

Lepší svalový rozvoj (anabolický)

Možný častější trénink, aniž by došlo k přetrénování

Rychlejší zotavení z vyčerpání a tréninku

Rychlejší zotavení po zranění

Lepší spánek u některých sportovců

Zlepšená koncentrace

Hezčí a zdravější kůže

Lepší kardiovaskulární/srdeční zdraví

Snížená potřeba inzulínu u lidí s diabetem typu 1

Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9
Udo`s Oil Blend Omega 3-6-9

Proč potřebujeme vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin?

Když budete konzumovat velké množství „dobrých tuků“, jako jsou mono-nenasycené tuky (MUFA) a polynenasycené mastné kyseliny (PUFA), zabudují se do našich buněk a stavějí ochrannou zeď vůči chorobám a nemocem. Udo`s olej funguje tak, že pomáhá s optimalizací tréninkové adaptace u sportovců prostřednictvím buněčné signalizace mechanismy a chrání DNA před oxidačním poškozením. To znamená, že vy se pak budete cítit mnohem zdravější.

Je velmi důležité mít odpovídající a vyvážené množství „dobrých“ tuků (nebo esenciálních mastných kyselin) ve vaší stravě, protože oba nabízejí různé zdravotní výhody.

MUFA (omega 9) ochraňuji srdce ale nejsou esenciální

PUFA (omega 3 a 6) obsahují esenciální mastné kyseliny (EFA), které nemůžou být syntetizována v těle, a proto musí být doplňované každý den v naši potravě.

Dobré tuky v Udo`s Oil Blend budují energií a pomáhají s regeneraci a zotavení pro optimální sportovní výkon.

Udo`s Oil Blend & Fitness
Udo`s Oil Blend & Fitness

Udo`s Olej ingredience obsahují:

Lnění olej = Energie + Zotavení / Protizánětlivé

Slunečnicový olej = Energie + Prokrveni + Stavba buněk

Sezamový olej = Energie + Prokrvení + Stavba buněk + Rostlinné steroly

Kokosový olej = Energie + Antioxidanty

Olej z rýžových otrub = Energie + Antioxidanty + Síla

Olej z ovesných otrub = Energie + Antioxidanty + Rostlinné steroly + Oxygen

Pupalkový olej = Zotavení a Regenerace / Protizánětlivé + Rostlinné steroly

Sojový lecitin = Svalová reakce + Trávení + Struktura buněčné membrány

Tokoferoly> Antioxidanty

 

Unikátní Bio a veganské oleje ze semen v směsi Udo`s Oil Blend, jsou dělaná v prvním řade kvůli zdraví, spíše než trvanlivostí. Pomáhá to budovat a udržovat silné a účinné buněčné membrány pro optimální zdraví.

 

Klouby a zotavení

Jako sportovec, určitě víte, jak frustrující to musí být, když jste zranění. Zatímco odpočinek a zotavení jsou nezbytné, správně nastavený výživový plán může také pomoci v procesu regenerace a zotavení. Esenciální mastné kyseliny, jsou důležité, pro každou buněčnou membránu aby správně fungovala v celé své kráse. Když jsou buňky v tkáních svalů a kloubů zdravé a efektivní, svaly a klouby se zotavuji rychleji.

Proces regenerace a hojení začíná bezprostředně po cvičení nebo zranění. Za prvé, buňky určené k regeneraci jsou odesílány do poraněné oblasti, aby tam odstranili poškozenou tkáň. Následuje zánětlivá reakce, která zahrnuje ukládání kolagenových vláken a obnovení zdravé pojivové tkáně. Nutriční podpora může pomoci tento proces urychlit.

Omega-3 mastné kyseliny pomáhají k výrobě chemických mediátorů, které regulují zánět, srážlivost krve, cévní dilatace a imunosuprese, což vše pomáhá s rekuperací.

V dánské studii uvedeno výše, mezi mnoho úžasných výhod spojených s užíváním Udo`s olejů, sportovci také hlásí i lepší zotavení po cvičení a lepší hojení po úrazu.

Martin Petro WNBF Pro

www.florahealth.com

www.udoschoice.cz

www.martin-petro.blogspot.cz