Vlasy a nehty


Pravidelné fénování, kulmování, rovnání, krimpování, tupírování a barvení mohou mít vliv na vzhled a dojem z našich vlasů a to, co jíme, spolu s naším životním stylem, vyzařuje z našich vlasů – anebo ne – pokud nebudeme krmit naše vlasy správným množstvím živin. Strava hraje obrovskou roli v oblasti zdraví a vitality našich vlasů, a právě zde mají mastné kyseliny důležitou úlohu.

stockxpertcom_Red-Hair

Esenciální mastné kyseliny, omega 3 a 6, obvykle chybí v naší moderní západní stravě, ale jsou důležité, protože tělo si je nemůže vyrobit samo. Získání dostatku z nich v pravém poměru je důležité pro správné fungování buněk v našich vlasech a na naší pokožce hlavy. Dodání těchto omega olejů umožňuje buňkám udržet vlhkost, a tak chránit vlasy před vysycháním, což je velmi důležité pro přirozeně zářivý vzhled.

Esenciální mastné kyseliny jsou také spojeny s podporou normálního růstu vlasů, protože pomáhají buňkám ve folikulech pracovat co nejlépe.

LUPY

Lupy mohou být také minulostí. Jelikož lupy jsou prostě suchá, olupující se kůže, esenciální mastné kyseliny, které pomáhají kůži udržet vlhkou, pomáhají snížit výskyt lupů. Máme-li tedy optimální příjem esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6 ve stravě, může vést k zářivým, lesklým, zdravě vypadajícím vlasům a hydratované pokožce hlavy bez lupů.

NEHTY

Pevnost a růst nehtů jsou také podporovány přiměřeným množstvím esenciálních mastných kyselin omega 3 a 6. Nedostatek těchto živin se může projevit křehkými nehty a mnoho kadeřníků shledává, že neustálý kontakt s vodou a vlasovými přípravky může oslabit jejich nehty. Když zvýší svůj příjem esenciálních tuků, často zjišťují, že se jejich nehty obnovují a posilují.

JAK MOHU POUŽÍVAT UDO’S OIL?

Udo’s Oil můžete přidat do smoothies, jogurtu, salátů, pomazánek, dipů, čerstvé nebo vařené zeleniny, polévek, rendlíkových pokrmů a všech vašich oblíbených jídel po dokončení vaření. Nezahřívejte a nevařte s Udo’s Oil, protože tím můžete poškodit jemné esenciální mastné kyseliny.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Close Menu
×

Cart