Udo`s Oil DHA Blend

Udo`s Oil DHA Blend

Udo`s Oil DHA
Udo`s Oil DHA Blend

Podporuje kognitivní funkce a zdraví očí

Vícenásobné oceněná směs neupravovaných „dobrých tuků“

Certifikované Bio čerstvé omega-3 -6 -9 oleje ze lnu, sezamu a slunečnicových semen, kokosový olej, pupalkový a DHA olej z mořských řas

100% rostlinná báze (vegan), non-GMO, fish free, dairy free, bez lepku,

Ideální poměr mastných kyselin 2: 1: 1

Vyrobeno z udržitelných surovin, balené ve skle

Vezměte 1 polévkovou lžíci nebo více denně, vmíchat do potravin nebo smoothies

Vždy ho mějte v chladničce a spotřebujte do 2 měsíců po otevření

Nikdy olej nepoužívejte k vaření

 

POPIS PRODUKTU

CO JE UDO`S CHOICE DHA BLEND?

Náš několika-násobně oceněn Udo`s Oil DHA Blend je směs certifikovaných a nerafinovaných Bio olejů na rostlinné bázi.

To poskytuje lidem, kteří se starají o zdraví spolehlivý, nepoškozený zdroj nenasycených omega-3 a -6 esenciálních mastných kyselin (EFA) nebo mononenasycené a omega-9 mastné kyseliny, které jsou všechny vynikajícím zdrojem energie, vitaminů rozpustných v tucích a další klíčové prvky, a jsou důležitou součástí všech membrán bilionu buněk v těle.

Pro větší a lepší podporu zdraví, jsme přidali DHA omega-3 mastné kyseliny z řas.

 

Co jsou esenciální mastné kyseliny a co dělají?

EMK jsou odpovědné za životně důležité biologické funkce, jako jsou buněčný růst a dělení, komunikace z buňky do buňky, exprese genů, produkci hormonů, a mnoho dalších. Tělo si může vytvořit téměř všechny mastné kyseliny, které potřebuje z jiných živin, ale postrádá enzymy potřebné pro syntézu buď omega-3 a omega-6 esenciálních mastných kyselin a proto je třeba je získat přímo ze stravy.

 

PROČ JSOU PEČLIVĚ VYRÁBĚNÉ EFAS tak důležité pro zdraví?

Některé z největších zdravotních problémů, kterým čelí západní strava je nedostatek omega-3  (99% populace), přičemž je nadbytek průmyslových rostlinných olejů (většinou omega-6) v našem zásobování potravinami, a toxické poškození a zpracování jídla.

 

CO DĚLÁ UDO`S OIL DHA BLEND tak zvláštního?

Naše průkopnická práce v oblasti „dobrých tuků“ začala v roce 1980. Abychom mohli vyrábět tuhle směs olejů „se zdravím na mysli ‚, navrhli jsme speciální stroje, které vylučují světlo, kyslík a teplo, tři faktory, které změní zdravé EFA-bohaté oleje na nezdravé a toxické.

To je také důvod, proč vždy najdete Udo`s Oil DHA Blend v hnědé skleněné láhvi, v ochranném boxu a v chladící sekci doplňku. Namísto toho abychom balili náš pečlivě vyrobený oleje v plastových láhvích – která přináší spoustu zdravotních problémů – rozhodli jsme se balit Udo`s Oil DHA Blend do skla. Žádná jiná firma nevyrábí oleje na stejné úrovni s láskou a péči jako děláme my.

 

Kromě Udo`s Oil DHA Blend (s nerafinovanou DHA z řas), máme ještě další formulí: Udo`s olej 3-6-9 Blend (originální směs).

Koupite u nás v obchodu buď 250ml nebo 500ml balení.

www.udoschoice.cz

www.florahealth.com